УЗД у медичному центрі «Дарина»
Отримайте зображення внутрішніх органів за допомогою ультразвукових хвиль високої частоти.
УЗД
Своєчасна медична діагностика захворювань дає можливість виявити різні патології на ранній стадії їх розвитку
Сучасне діагностичне обладнання і висококваліфікований персонал медичного центру «Дарина» забезпечить швидке виявлення причини будь-якого захворювання

Медична діагностика - це комплекс заходів та досліджень, спрямованих на встановлення діагнозу, тобто точної причини захворювання, а також змін внутрішнього середовища організму та супутніх захворювань, та призначення ефективного лікування захворювання.

На сьогодні існує безліч методів проведення діагностики.

Інформативним, нешкідливим і безболісним методом дослідження внутрішніх органів, суглобів і зв'язок є ультразвукове дослідження.

Що таке ультразвукова діагностика?

На даний час УЗД - один з самих поширених методів підтвердження хвороби, основна його функція – отримання зображення внутрішніх органів за допомогою ультразвукових хвиль високої частоти.

Ультразвукове дослідження - це додатковий метод обстеження пацієнта, за допомогою якого можна встановити правильний діагноз.

Робота ультразвукового апарату грунтується на генерації ультразвукових хвиль з частотою вище 20 000 Гц. Ми не можемо чути цей звук, так як наш слуховий апарат до цього не пристосований.

Направляються ультразвукові хвилі за допомогою датчиків різної частоти. Проникаючи в тканини організму людини, вони відбиваються назад до датчика, який за допомогою перетворювача виводить зображення на монітор.

У залежності від щільності тканин і органів, ультразвук по-різному проникає в них. Наприклад: тканини високої щільності - не пропускають звук (конкременти в нирках), а рідина (сечовий міхур, жовчний міхур і т.д.) навпаки повністю пропускає його і служить своєрідним «посиленням» для проходження хвиль.

Чому УЗД настільки популярна?

- неінвазивність (атравматичність)
- доступність
- відносна простота процедури
- відсутність іонізуючої радіації
- достовірність отримуваних результатів

Ультразвукові методи дослідження дозволяють точніше вирішувати питання діагностики значної кількості захворювань серцево-судинної, травної, сечостатевої систем, а також отримати цінну інформацію в акушерстві та гінекології, онкології, неврології, офтальмології.

Вагітність на ранній стадії, наприклад, тепер можна виявити навіть за допомогою простого УЗД. В гінекології широко використовує саме цей вид діагностики.

Рекомендуємо пройти УЗД для:

- виявлення патології органів малого тазу (захворювання матки, яєчників, маткових труб, шийки матки, виявлення пухлин і кіст яєчників, полікістозу яєчників, міоми матки, гіперпластичних процесів ендометрія, поліпів матки і шийки матки і т.д.)
- контролю процесу дозрівання фолікулів (яйцеклітини) у яєчнику, повноцінності циклічної перебудови ендометрію
- діагностики та визначення терміну вагітності, виключення позаматкової вагітності
- діагностики розвитку плоду (УЗД плоду)

Ультразвукове обстеження часто дозволяє діагностувати захворювання ще до того, як воно виявило себе клінічно, в результаті цього лікування може бути своєчасним і ефективним.

Медичний центр «Дарина» пропонує широкий спектр ультразвукової діагностики

Made on
Tilda