Плазмотерапія в гінекології у медичному центрі «Дарина»
Суть методу PRP-терапія полягає у введенні збагаченої тромбоцитами власної плазми в тканини пацієнтки.

Плазмотерапія
Останнім часом PRP-терапія широко використовується в гінекологічній практиці.

Суть методу PRP-терапія (Platelet-Rich-Plasma Therapy) полягає у введенні збагаченої тромбоцитами власної плазми в тканини пацієнтки. Плазма в свою чергу містить величезну кількість біологічно активних речовин ,таких як ферменти, білки, мінерали та вітаміни, які володіють вираженим лікувальним та омоложуючим ефектом.

Крім того плазма збагачена власними тромбоцитами та факторами росту, які збільшують кількість «молодих» клітин у тканинах, що призводить до активних процесів регенерації, виражений протизапальний ефект, стимулює продукцію кологену, еластину та гіалуронової кислоти.

Властивості PRP-терапії
 • Уповільнює запальні процеси
 • Має знеболюючий ефект
 • Покращує мікроциркуляцію і метаболізм в тканинах
 • Стимулює відновлення тканин
 • Прискорює загоєння післяопераційних рубців
Покази до проведення плазмотерапії в гінекології
 • запальні захворювання шийки матки та піхви (кольпіти,вагініти,цервіцити і т.п.)
 • корекція вікових змін жіночих статевих органів
 • атрофічні захворювання шийки матки і піхви
 • дискомфорт та сухість під час статевого життя
 • покращення загоєння після радіохвильової коагуляції шийки матки
 • реабілітація після гінекологічних операцій
 • післяпологовий період (слабкий тонус м'язів тазового дна, наявність розривів і післяпологових швів (після епізіотомії).
Підготовка до процедури
 • За три дні до процедури виключити прийом алкоголю, антикоагулянтів (аспірин, гепарин тощо), анальгетиків
 • За день до процедури необхідно виключити з раціону жирні та смажений продукти
 • За 4 години від процедури утриматися від їжі і обмежитися рясним питтям.
Як відбувається процедура плазмотерапіі
 • Процедура не займе багато часу (30-60 хвилин) і пройде практично безболісно.
 • У Вас візьмуть 15-20 ml венозної крові в тому ж порядку, як і при проведенні звичайних аналізів крові.
 • Відразу після забору крові проводиться центрифугування. Під час цього процесу відбувається поділ крові на шари. Окремо збирається плазма, збагачена тромбоцитами.
 • Отриману в результаті плазму з тромбоцитами вводять за допомогою ін'єкції в слизові оболонки шийки матки і піхви або вульву.
Курс лікування

Для досягнення стійкого ефекту призначається курс лікування. В середньому потрібно 3-4 процедури з інтервалами в 7-10 днів.

Плазмоліфтинг підвищує ефективність консервативної терапії, за рахунок прискореної регенерації тканин, усунення місцевого запалення, нормалізації обміну речовин. Процедура задіює власні сили організму, що прискорює одужання без ризику рецидиву.

Загальні протипокази
 • Онкологічні захворювання
 • Гострі інфекційні захворювання
 • Аллергічні реакції на антикоагулянти
 • Вагітність і лактація
 • Порушення згортання крові
 • Вірусні гепатити В і С
 • Психічні розлади
 • Системні захворювання
Плазмоліфтинг - що це і як працює
Плазмоліфтинг ще називають безопераційним ін'єкційним омолодженням, що базується на властивостях нашої власної крові.

Перше, що потрібно знати про плазмоліфтинг — цим методом під силу витіснити вже знайомі нам методики контурної пластики, біоревіталізації і мезотерапії.

Друге – назва говорить сама за себе. Процедура плазмоліфтинг передбачає ліфтинг вашої шкіри за допомогою плазми власної крові.

Плазмоліфтинг обличчя – це косметологічна ін'єкційна процедура, яка покликана стимулювати процеси регенерації в тканинах і має багатообіцяючий ефект anti-age. В якості основного препарату використовується тромбоцитарна плазма (кров) пацієнта.

Клітини шкіри оновлюються протягом усього життя. З віком ця функція сповільнюється і не працює на повну силу, як в юному віці. Опускати руки рано — шкірі можна допомогти. У цьому допоможе плазма з високим вмістом тромбоцитів, яку отримують в результаті обробки крові. Перші випробування такого методу пройшли ще в 70-х роках минулого століття. У лабораторних умовах було доведено, що плазма, володіючи високим вмістом тромбоцитів, стимулює поділ клітин, насичує тканини киснем, нормалізує водний баланс, збільшує синтез колагену і еластину, активізує метаболізм.

Для проведення процедури використовують тільки власну кров пацієнта. Методом центрифугування з отриманої крові витягають плазму для подальшої роботи. Такі ін'єкції повертають шкірі пружність, допомагають "сяяти" зсередини, зменшують зморшки, лікують акне, усувають тьмяний колір обличчя.

Застосовують плазмоліфтинг і для волосся: активізується його ріст, сповільнюється і припиняється його випадання, волосся отримує силу і блиск. Плазмоліфтинг застосовується не тільки в косметології, а й при лікуванні волосся. Курс процедур, особливо розпочатих при появі перших ознак зі списку показань до процедури, здатний по дієвості конкурувати з хірургічним втручанням.
Показання до проведення процедури плазмоліфтингу:
- Мімічні і глибокі зморшки
- "Гусячі лапки" у кутках очей
- Висипи, вугрі, прищі, а також постакне
- Темні кола під очима, сірий відтінок і в'ялість шкіри
- Сухість, свербіж і лущення шкіри
- Проблема випадіння волосся
- Лупа або бляклість волосся
- Протипоказання до процедури

Позитивні моменти плазмоліфтингу:
- омолоджуючий ефект відбувається зсередини, тому він більш стійкий у порівнянні з будь-якими іншими косметологічними процедурами;
- виключена можливість відторгнення діючої речовини (у нашому випадку плазми);
- стимуляція обмінних процесів в організмі;
- стійкий ефект (достатньо робити декілька підтримуючих процедур раз на рік).

У боротьбі за молодість і гарне волосся всі засоби хороші.

Залиште страх осторонь і спробуйте плазмоліфтинг — ефект не змусить на себе чекати!
Апаратна косметологія
- Мікроголкова терапія - це унікальна методика нехірургічного усунення різних дефектів шкіри за допомогою косметологічного приладу мезороллеру (стимулює кровообіг, відновлення сполучної тканини, які, в свою чергу, активують вироблення колагену та еластину)

- Дарсонвалізація - це вплив імпульсними змінними струмами високої частоти і напруги, але малої сили. Ця процедура проводиться за допомогою спеціально апарата «Дарсонваль, Показання до проведення процедури дарсонвалізації наступні: проблемна шкіра обличчя (наявність вугрів, надмірне виділення секрету сальними залозами і так далі), перші ознаки вікових змін шкірних покривів, зокрема виникнення дрібних зморшок

- Безін'єкційна мезотерапія - апаратна методика введення косметологічних препаратів під шкіру без застосування ін'єкцій

- Ультразвукова чистка обличчя (або ультразвуковий пілінг) - це абсолютно безболісний і дуже делікатний спосіб очищення обличчя, що не залишає після себе якихось слідів у вигляді припухлостей або почервоніння (розширює пори шкіри, з яких видаляється жир, також відбувається своєрідний масаж, що поліпшує кровопостачання обличчя)

- Плазмоліфтинг - це косметологічна ін'єкційна процедура, яка покликана стимулювати процеси регенерації в тканинах і має багатообіцяючий ефект anti-age, в якості основного препарату використовується тромбоцитарна плазма (кров) пацієнта

- Ультразвуковий фонофорез - це апаратна косметологічна процедура, під час якої за допомогою ультразвуку під шкіру вводяться лікарські речовини (сироватки, гелі, вітамінні коктейлі)
Ручна косметологія
- Карбоксітерапія - методика омолодження шкіри, заснована на використанні двоокису вуглецю (СО2), неінвазивна карбоксітерапія дозволяє уникнути болісного етапу - введення голки (корисні речовини проникають в тканини за допомогою особливої маски, що стимулює проникнення газу в шкіру)

- Чистка обличчя - це перший етап догляду за шкірою, під час процедури проводиться очищення шкіри від сальних пробок, комедонов, міліумів, вугрів і видалення рогового шару. Крім обличчя чистка може проводитися на спині та в зоні декольте. Показання: жирна шкіра, нерівний колір обличчя, розширені пори, сальні пробки, міліуми, вугри

- Пілінг – ця процедура виявилась напрочуд ефективною в рішенні практично всіх косметологічних проблем шкіри обличчя (без використання обладнання, без хірургічного втручання та іньєкцій стало можливим досягти омолоджуючого ефекту, скорочення зморшок, підтягування шкіри, покращення кольору та рельєфу обличчя)

- Масаж обличчя - це метод механічного і рефлекторного впливу на тканини, за допомогою чого можна впливати на судини, нерви, шкіру, м'язи, секреторний апарат шкіри

- Догляд за обличчям - сучасна косметологія може подолати будь-які естетичні дефекти, навіть без хірургічного втручання, професійна косметика в руках кваліфікованого косметолога може творити справжні дива. Незважаючи на тип шкіри чи вік – ми пропонуємо своїм пацієнтам безліч процедур по догляду за шкірою обличчя
Made on
Tilda