Остеопатія у медичному центрі «Дарина»
Cистема альтернативної медицини, яка лікує не хворобу, а її причину
Остеопатія
Остеопатію вирізняє перш за все системний підхід до людського тіла, його сприйняття як єдиного цілого.

Багатьом із нас досить добре відомо, що остеопатія - спеціальна методика лікування та діагностики організму людини. Суть остеопатії полягає в умінні лікаря з точністю визначати наявні в організмі людини проблеми, а також виправляти їх лише за допомогою своїх рук, без всякого хірургічного втручання.

Як лікує лікар остеопат

Лікар-остеопат – це спеціально навчений фахівець, головною перевагою якого прийнято вважати остеопатичні техніки без болі, а головним інструментом – руки. Саме завдячуючи тактильним маніпуляціям забезпечується ледве помітний дотик, який знімає напруження та сприяє розслабленню м'яких тканин, які знаходяться в тих чи інших проблемних місцях.

Тобто, лікар-остеопат не тільки усуває причину виникнення захворювання, але й відновлює баланс організму людини в цілому.

Кваліфікованому лікарю вдається:

- розпізнати навіть найнепомітніші зміни в стані м'язів, кісток і т.д.;
- визначити вплив, котрий чинить стан суглобів, кісток та ін. на органи тіла людини;
- провести успішне лікування.

Остеопат для дорослих

Якщо говорити про випадки, коли нам, дорослим, потрібно звернутися до фахівця та записатися на сеанс остеопатії, то це наступні захворювання або патологічні процеси пов'язані з:

- порушеннями у людини сну;
- тривалими головними болями;
- порушеннями функції сечовипускання;
- болями у спині;
- дискінезією жовчних шляхів;
- спайковими процесами в черевній порожнині, котрі викликані різноманітними оперативними втручаннями або ж запальними процессами, та багато ін.

Остеопат для грудничка

Відомо, що лікування маленьких діток методами, на котрі добре реагують дорослі – процес довгий та в рази складніший. Основним чином це пов'язано з тим, що більша кількість лікарських препаратів просто не призначені для дітей. Саме тому так важливо аби будь-яке втручання в дитячий організм носило якомога більш м'який і, в той же час, безпечний характер. Досить дієвим у цьому випадку є звернення до професійного дитячого остеопата.

Коли Ви можете звернутись до лікаря-остеопата:

- родові травми;
- косоокість;
- ЛОР-хвороби;
- закупорка слізного каналу;
- безпричинна примхливість малечі;
- гідроцефалія;
- епілепсія;
- проблеми з органами шлунково-кишкового тракту;
- затримка у розвитку;
- параліч половини тіла;
- алергіях, та ряду інших захворювань.
Made on
Tilda