Масаж для вагітних
Усунути дискомфорт і больові відчуття допоможе якісний масаж, який в нашому салоні проводять справжні професіонали своєї справи.
Масаж
Чи можна вагітним масаж? Так, можна. Важливо знайти фахівця, який спеціалізується саме на цьому виді масажу і забезпечить Вам комфорт і безпеку кожної процедури. Масаж при вагітності – це користь, якщо відсутні протипоказання. Щоб далі говорити про види масажу та його користь, відразу виключимо випадки, при яких послуга протипоказана.

Протипоказання масажу для вагітних

заборона від лікаря-акушера, у якого Ви стоїте на обліку;
сильний токсикоз;
наявність інфекційних захворювань;
наявність алергії на шкірі і дерматитів;
варикоз і схильність до тромбозу;
гострі респіраторні захворювання.

В іншому ж, масаж для вагітних – це користь і підготовка до легких пологів. Під час вагітності фахівці рекомендують відвідувати басейн, займатися спеціальною йогою для вагітних або ж виконувати спеціальні фітнес вправи. Все це важливо, але про масажі не варто забувати. Організм в період виношування дитини отримує no посилене навантаження. Це і гормональна перебудова, і навантаження на спину і хребта. Усунути дискомфорт і больові відчуття допоможе якісний масаж, який в нашому салоні проводять справжні професіонали своєї справи.

Зони, які потребують масаж при вагітності


Ноги та руки
спина і поперек
шия
плечі.
У нашому медичному центрі масажами для вагітних займається висококваліфікований масажист Бондаренко Тетяна Борисівна, вона має індивідуальний підхід до кожної майбутньої мамочки. Обсяг її роботи включає в себе комплексні масажні процедури, а також масаж окремих зон тіла. Наприклад, масаж попереку при вагітності – дуже важлива процедура, що дозволяє знизити навантаження. Під час такої процедури приймається положення на боці, щоб була безпека для плода і комфорт для Вас.
Виключно ритмічні і акуратні рухи. Під час масажної процедури не допускаються сильні натискання і різкі рухи. Масажист повністю контролює процес і використовує тільки ті техніки, які принесуть виняткову користь Вашому організму і Вашому малюкові.
Масаж ніг при вагітності – одна з найпопулярніших процедур у нашому салоні. Такий масаж дозволяє запобігти розвиток варикозу, бо саме на ноги йде велике навантаження. Крім того, масаж стоп позбавляє від відчуття тяжкості і набряків.

Користь масажу при вагітності


Поліпшення кровообігу
усунення м'язового напруження і болю в м'язах
боротьба з набряком стоп
вирівнювання емоційного фону
запобігання прояву варикозу
запобігання появи розтяжок
зняття напруги зі спини і попереку
розслаблення плечової зони.
Made on
Tilda