Косметологія у медичному центрі «Дарина»
Без хірургічного втручання, без ін'єкцій можна домогтися тих самих результатів, що і від пластики
Косметологія
Косметологія - наука про естетичні проблеми організму людини, їх етіології, прояви та методи корекції.

Медичний центр «Дарина» пропонує широкий спектр послуг з апаратної та ручної косметології.

Апаратна та ручна косметологія успішно застосовується для омолодження обличчя вже багато років. Без хірургічного втручання, без ін'єкцій можна домогтися тих самих результатів, що і від пластики. Сучасні косметологічні комбайни поєднують в собі функції очищення, омолодження шкіри, видалення рубців, усунення зморшок, корекції овалу обличчя, моделювання скул, підборіддя, форми вік - і все це безболісно та безкровно!
Плазмоліфтинг - що це і як працює
Плазмоліфтинг ще називають безопераційним ін'єкційним омолодженням, що базується на властивостях нашої власної крові.

Перше, що потрібно знати про плазмоліфтинг — цим методом під силу витіснити вже знайомі нам методики контурної пластики, біоревіталізації і мезотерапії.

Друге – назва говорить сама за себе. Процедура плазмоліфтинг передбачає ліфтинг вашої шкіри за допомогою плазми власної крові.

Плазмоліфтинг обличчя – це косметологічна ін'єкційна процедура, яка покликана стимулювати процеси регенерації в тканинах і має багатообіцяючий ефект anti-age. В якості основного препарату використовується тромбоцитарна плазма (кров) пацієнта.

Клітини шкіри оновлюються протягом усього життя. З віком ця функція сповільнюється і не працює на повну силу, як в юному віці. Опускати руки рано — шкірі можна допомогти. У цьому допоможе плазма з високим вмістом тромбоцитів, яку отримують в результаті обробки крові. Перші випробування такого методу пройшли ще в 70-х роках минулого століття. У лабораторних умовах було доведено, що плазма, володіючи високим вмістом тромбоцитів, стимулює поділ клітин, насичує тканини киснем, нормалізує водний баланс, збільшує синтез колагену і еластину, активізує метаболізм.

Для проведення процедури використовують тільки власну кров пацієнта. Методом центрифугування з отриманої крові витягають плазму для подальшої роботи. Такі ін'єкції повертають шкірі пружність, допомагають "сяяти" зсередини, зменшують зморшки, лікують акне, усувають тьмяний колір обличчя.

Застосовують плазмоліфтинг і для волосся: активізується його ріст, сповільнюється і припиняється його випадання, волосся отримує силу і блиск. Плазмоліфтинг застосовується не тільки в косметології, а й при лікуванні волосся. Курс процедур, особливо розпочатих при появі перших ознак зі списку показань до процедури, здатний по дієвості конкурувати з хірургічним втручанням.
Показання до проведення процедури плазмоліфтингу:
- Мімічні і глибокі зморшки
- "Гусячі лапки" у кутках очей
- Висипи, вугрі, прищі, а також постакне
- Темні кола під очима, сірий відтінок і в'ялість шкіри
- Сухість, свербіж і лущення шкіри
- Проблема випадіння волосся
- Лупа або бляклість волосся
- Протипоказання до процедури

Позитивні моменти плазмоліфтингу:
- омолоджуючий ефект відбувається зсередини, тому він більш стійкий у порівнянні з будь-якими іншими косметологічними процедурами;
- виключена можливість відторгнення діючої речовини (у нашому випадку плазми);
- стимуляція обмінних процесів в організмі;
- стійкий ефект (достатньо робити декілька підтримуючих процедур раз на рік).

У боротьбі за молодість і гарне волосся всі засоби хороші.

Залиште страх осторонь і спробуйте плазмоліфтинг — ефект не змусить на себе чекати!
Апаратна косметологія
- Мікроголкова терапія - це унікальна методика нехірургічного усунення різних дефектів шкіри за допомогою косметологічного приладу мезороллеру (стимулює кровообіг, відновлення сполучної тканини, які, в свою чергу, активують вироблення колагену та еластину)

- Дарсонвалізація - це вплив імпульсними змінними струмами високої частоти і напруги, але малої сили. Ця процедура проводиться за допомогою спеціально апарата «Дарсонваль, Показання до проведення процедури дарсонвалізації наступні: проблемна шкіра обличчя (наявність вугрів, надмірне виділення секрету сальними залозами і так далі), перші ознаки вікових змін шкірних покривів, зокрема виникнення дрібних зморшок

- Безін'єкційна мезотерапія - апаратна методика введення косметологічних препаратів під шкіру без застосування ін'єкцій

- Ультразвукова чистка обличчя (або ультразвуковий пілінг) - це абсолютно безболісний і дуже делікатний спосіб очищення обличчя, що не залишає після себе якихось слідів у вигляді припухлостей або почервоніння (розширює пори шкіри, з яких видаляється жир, також відбувається своєрідний масаж, що поліпшує кровопостачання обличчя)

- Плазмоліфтинг - це косметологічна ін'єкційна процедура, яка покликана стимулювати процеси регенерації в тканинах і має багатообіцяючий ефект anti-age, в якості основного препарату використовується тромбоцитарна плазма (кров) пацієнта

- Ультразвуковий фонофорез - це апаратна косметологічна процедура, під час якої за допомогою ультразвуку під шкіру вводяться лікарські речовини (сироватки, гелі, вітамінні коктейлі)
Ручна косметологія
- Карбоксітерапія - методика омолодження шкіри, заснована на використанні двоокису вуглецю (СО2), неінвазивна карбоксітерапія дозволяє уникнути болісного етапу - введення голки (корисні речовини проникають в тканини за допомогою особливої маски, що стимулює проникнення газу в шкіру)

- Чистка обличчя - це перший етап догляду за шкірою, під час процедури проводиться очищення шкіри від сальних пробок, комедонов, міліумів, вугрів і видалення рогового шару. Крім обличчя чистка може проводитися на спині та в зоні декольте. Показання: жирна шкіра, нерівний колір обличчя, розширені пори, сальні пробки, міліуми, вугри

- Пілінг – ця процедура виявилась напрочуд ефективною в рішенні практично всіх косметологічних проблем шкіри обличчя (без використання обладнання, без хірургічного втручання та іньєкцій стало можливим досягти омолоджуючого ефекту, скорочення зморшок, підтягування шкіри, покращення кольору та рельєфу обличчя)

- Масаж обличчя - це метод механічного і рефлекторного впливу на тканини, за допомогою чого можна впливати на судини, нерви, шкіру, м'язи, секреторний апарат шкіри

- Догляд за обличчям - сучасна косметологія може подолати будь-які естетичні дефекти, навіть без хірургічного втручання, професійна косметика в руках кваліфікованого косметолога може творити справжні дива. Незважаючи на тип шкіри чи вік – ми пропонуємо своїм пацієнтам безліч процедур по догляду за шкірою обличчя
Made on
Tilda