Кардіологія у медичному центрі «Дарина»
Проведення професійної діагностики для лікування вже навяних та профілактики можливих хвороб серця та судин.
Кардіологія
Захворювання серцево-судинної системи на теперішній час є найбільш поширеними та небезпечними патологіями, особливо серед дорослого населення. Смертність внаслідок серцево-судинної патології вражає.

Робота лікаря-кардіолога спрямована, в першу чергу, на виявлення факторів ризику та подолання чинників розвитку захворювань серцево-судинної системи. Першочергове значення також надається своєчасній діагностиці патологічних змін серця.

Сучасне діагностичне обладнання дає можливість лікарю-кардіологу проводити необхідний комплекс досліджень безпосередньо протягом консультативного прийому, що є дуже зручним для пацієнта. При потребі, лікар-кардіолог направить пацієнта на дообстеження до інших спеціалістів.

Професійність наших лікарів забезпечує можливість виявляти патологічні зміни серцевої діяльності на будь-яких стадіях захворювання, в тому числі – на початкових етапах розвитку, що є дуже важливим для ефективності вирішення виявлених проблем.

Ми рекомендуємо звернутися до лікаря-кардіолога при наступних симптомах:

- Високий артеріальний тиск.
Високий артеріальний тиск реєструється у кожного п'ятого. Підвищений артеріальний тиск – це фактор ризику розвитку таких ускладнень як інсульт, інфаркт міокарда, серцева недостатність. Кардіолог допоможе з'ясувати причину підвищення тиску і дасть рекомендації для його стабілізації.

- Біль у грудях.
Раніше вважалося, що серце може боліти тільки після певного віку. На сьогодні паспортний вік вже нічого не означає і, навіть, в самому розквіті сил людина не застрахована від стенокардії або інфаркту міокарда.

- Перебої в роботі серця, прискорений або занадто рідкий пульс.
Будь-яка з цих скарг може бути симптомом серйозного захворювання, тому не відкладайте свій візит до фахівця.

- Запаморочення і непритомність.
Запаморочення і втрата свідомісті може бути на через аритмію, інсульт, на тлі вад серця, кровотеч, гіпоглікемії. Будь-яке з цих станів вимагає звернення за консультацією до фахівця.

- Задишка.
Раніше з легкістю піднімалися на 10 поверх, а тепер – на 2 з важкістю? Задишка або відчуття браку повітря при фізичному навантаженні – ознака серцевої недостатності, яка вимагає невідкладної консультації кардіолога.

- Набряк ніг.
Причин для розвитку набряків ніг багато. Окрім варикозу, це ознака серцевої недостатності, інфаркту міокарда, вади серця, кардіоміопатії, побічної дії ліків та ін.

- Високий рівень холестерину.
Він не викликає болісних відчуттів, але є причиною інфаркту, інсульту, імпотенції та інших важких захворювань.

- Цукровий діабет.
У пацієнтів з цукровим діабетом у 4 рази вищий ризик розвитку ішемічної хвороби серця.

Звертайтеся до медичного центру «Дарина» і Ви отримаєте професійну допомогу наших висококваліфікованих спеціалістів.

Made on
Tilda