Свежие публикации

Ви раптом помітили, що «давно знайома» родинка збільшилася в розмірах або видозмінилася іншим чином. Можливо, що вона запалилася, кровоточить, почервоніла або свербить

читать далее»

Інфекційні захворювання, що передаються статевим шляхом, існують з давніх часів. Спочатку про «це» намагалися не говорити, потім "це" було під забороною, а тепер в період бурхливої "сексуальної" революції про "це" вже страшно подумати.

читать далее»

Дисконтна програма для постійних відвідувачів

У медичному центрі «ДАРИНА» працює накопичувальна дисконтна система для постійних пацієнтів клініки. Завдяки якій, Ви можете користуватися послугами медичного центру зі знижками і постійно підвищуючи відсоток знижки.

Згідно з чинною системою знижок, Ви можете отримувати дисконт у розмірі 3%, 5% або 10%.* Для отримання дисконтної картки необхідно, щоб загальна сума послуг, які Ви (Ваша сім'я) отримали в клініці перевищувала:

  • 5 000грн. - Дисконтна картка 3%
  • 10 000грн. - Дисконтна картка 5%
  • 20 000грн. - Дисконтна картка 10%

Всі картки є індивідуальними (персоніфікованими), але кожен власник картки має право створення власної «дисконтної сім'ї», в яку можуть входити близькі люди (родичі, друзі), що мають право користуватися цією карткою. Кількість осіб входять до «дисконтної сім'ї» необмежено.

Як тільки сума на Вашому рахунку перевищить один з зазначених вище порогів накопичення, Вам повідомлять про можливість отримання дисконтної картки в будь-який зручний для Вас час.

Всі дисконтні картки безстрокові та сума накопичення не анулюється при переході на інший номінал дисконту.

З усіх питань звертайтеся до адміністратора медичного центру «ДАРИНА» за телефонами (044) 250-93-14, 250-93-12, 093-150-81-50, 095-898-53-93.

* Дисконтні картки не діють при оплаті комплексних програм.

наверх
© Все права защищены
© Медицинский центр "ДАРИНА" 2018,
Лицензия АГ№603942 от 12.12.2011г., выдана МОЗ Украины