Свежие публикации

Ви раптом помітили, що «давно знайома» родинка збільшилася в розмірах або видозмінилася іншим чином. Можливо, що вона запалилася, кровоточить, почервоніла або свербить

читать далее»

Інфекційні захворювання, що передаються статевим шляхом, існують з давніх часів. Спочатку про «це» намагалися не говорити, потім "це" було під забороною, а тепер в період бурхливої "сексуальної" революції про "це" вже страшно подумати.

читать далее»

Комплексні програми

Профілактика, своєчасне виявлення захворювань і ефективне лікування - ось що дозволяє нам зберігати своє здоров'я і працездатність на довгі роки. Однак кожному з нас хочеться отримувати саме якісне медичне обслуговування та уважне ставлення з боку медичного персоналу.

Купуючи комплексну програму в медичному центрі «ДАРИНА» Ви вибираєте послуги, які дійсно потрібні саме Вам. Комплексні програми обслуговування надають Вам комплексну діагностику, консультації фахівців, а в разі потреби - лікування.

Комплексні індивідуальні програми це не тільки лікарі і молодший медичний персонал медичного центру якому Ви довіряєте, з яким буде приємно і комфортно взаємодіяти протягом тривалого часу. Але й економія коштів на 15% в порівнянні з покупкою окремо взятих послуг.

Всі комплексні програми складаються з певної кількості послуг медичного центру «ДАРИНА» і поділяються на: діагностичні, лікувально-діагностичні та оздоровчі програми.

В програму входять послуги, відображені в переліку кожної конкретної програми. Обстеження, процедури, маніпуляції, аналізи та ін. Послуги підбираються лікарем індивідуально на первинному прийомі з урахуванням всіх показань і протипоказань. У рідкісних випадках деякі послуги програми можуть бути замінені іншими послугами згідно прайс-листа, але при цьому загальна вартість програми і термін дії програми не повиннІ перевищуватися . Всі додатково надані послуги, що не відображені в програмі, а також послуги, кількість яких перевищує кількість вказану в програмі, оплачуються окремо відповідно до чинного на момент надання послуг прайс-листа клініки.

Обслуговування комплексної програми (складання індивідуального плану обстежень, забір аналізів, а також витрати на необхідні витратні матеріали) включені в загальну вартість комплексної програми.

Володіючи певним практичним досвідом, знаннями і умінням, лікарі медичного центру «ДАРИНА» підберуть Вам індивідуальну комплексну діагностичну, лікувально-діагностичну або оздоровчу програму для досягнення максимального ефективного результату.

наверх
© Все права защищены
© Медицинский центр "ДАРИНА" 2018,
Лицензия АГ№603942 от 12.12.2011г., выдана МОЗ Украины