Свежие публикации

Ви раптом помітили, що «давно знайома» родинка збільшилася в розмірах або видозмінилася іншим чином. Можливо, що вона запалилася, кровоточить, почервоніла або свербить

читать далее»

Інфекційні захворювання, що передаються статевим шляхом, існують з давніх часів. Спочатку про «це» намагалися не говорити, потім "це" було під забороною, а тепер в період бурхливої "сексуальної" революції про "це" вже страшно подумати.

читать далее»

Відгуки пацієнтів

Оставить отзыв

Имя: Текст:
Showing comments 1 to 10 of 13 | Next | Last
я всю жизнь буду молиться за Марьяну Петровну - благодаря ей я стала мамой. Моему сыночку уже 5 лет
Людмила Ярмоленко
04 / 12 / 2017
Давно шукала гінеколога, у якого мені було б комфортно обслуговуватися. Маю досвід обстежень в приватних клініках, тому в "Дарину" йшла чітко усвідомлюючи, що "влечу в копієчку". Ціни дійсно не низькі, але вони цілком відповідають якості обслуговування. неодноразово, коли я записувалася на УЗД-обстеження в інших клініках, то робили знімки, а потім відправляли на консультацію до лікаря щоб почути результат. В Дарині ж мені провела "співбесіду" лікар до УЗД, увважно розпитала, що мене непокоїть, чи були якісь проблеми. Потім все мені показала-розказала, призначила лікування.
Що цікаво, що лікування було теж не з дорогих. Це здивувало особливо... Бо чомусь наші лікарі мають звичку за потребою і без виписувати дорожезні ліки, які ще треба пошукати і щоб побільше, а потім ще вітаміни і пробіотики. Тут такого не було) І найголовніше - позитивний результат, який був досягнений.
Я рада, що одного разу відважилася піти в "Дарину". Сміливо раджу її своїм подругам
Лідія
08 / 02 / 2017
Большое спасибо доктору-дерматологу Зоряне Петровне! Очень признательна за лечение, внимание и конструктивный подход. О таких людях говоря, врач от Бога. Очень и очень рекомендую)
Жанна
31 / 05 / 2016
Мне очень помог доктор Девид -остеопат.Мне стало намного легче.Спасибо мед.центру Дарина!
ольга
21 / 04 / 2016
Мне очень помог доктор Девид -остеопат.Мне стало намного легче.Спасибо мед.центру Дарина!
ольга
21 / 04 / 2016
Хочу очень большое сказать Лилии Юрьевна большое спасибо за ее доброту,за понимание,она доктор от Бога, мне-очень жаль ,что она ушла от нас ( ДОБ2),но это не мешает мне звонить ей и консультироватся. Думаю этой клинике очень повезло,что у них такой врач.
Юлия
25 / 03 / 2016
Хто відвідував сеанси остеопата Девіда?Він -італієць.Які враження?
Ольга
08 / 01 / 2016
Тоже очень уважительно отношусь к Светлане Анатольевне, очень хороший врач, всегда приветлива и знающая своё дело,
Юлия
28 / 04 / 2014
Очень понравилась консультация и проведение УЗИ у маммолога Лилии Юрьевны. Все ясно, понятно, доступно. Спасибо огромное!
Виктория
13 / 09 / 2013
Совершенно случайно попала в клинику и осталась довольна. Была на УЗИ у Светланы Анатольевны, очень приятная и внимательная доктор. Рекомендую, останетесь с положительными эмоциями, даже если есть проблемы, вам помогут с ними разобраться.
Наталья
16 / 03 / 2013
Showing comments 1 to 10 of 13 | Next | Last
наверх
© Все права защищены
© Медицинский центр "ДАРИНА" 2018,
Лицензия АГ№603942 от 12.12.2011г., выдана МОЗ Украины