Свежие публикации

Ви раптом помітили, що «давно знайома» родинка збільшилася в розмірах або видозмінилася іншим чином. Можливо, що вона запалилася, кровоточить, почервоніла або свербить

читать далее»

Інфекційні захворювання, що передаються статевим шляхом, існують з давніх часів. Спочатку про «це» намагалися не говорити, потім "це" було під забороною, а тепер в період бурхливої "сексуальної" революції про "це" вже страшно подумати.

читать далее»

SVM-Med - медичний центр Маямі

Медичний центр спеціалізується на акушерстві та гінекології. У спектр послуг також входять: урологія, мінімально-інвазивна хірургія, лазерна хірургія, ліпосакція і косметологія.
Консьєрж-сервіс центру надає повний супровід всього процесу підготовки до пологів, пологів та післяпологового періоду. Компанія надає ексклюзивні послуги: житло, автомобіль з водієм, мобільний зв'язок, інтернет, а також оформлення документів для дитини народженої в США. Працюючи з кращими лікарями та на новітньому обладнанні вони використовують сучасні підходи в галузі медицини, а також здійснюють індивідуальний підхід до кожного клієнта.

наверх
© Все права защищены
© Медицинский центр "ДАРИНА" 2018,
Лицензия АГ№603942 от 12.12.2011г., выдана МОЗ Украины