Свежие публикации

Ви раптом помітили, що «давно знайома» родинка збільшилася в розмірах або видозмінилася іншим чином. Можливо, що вона запалилася, кровоточить, почервоніла або свербить

читать далее»

Інфекційні захворювання, що передаються статевим шляхом, існують з давніх часів. Спочатку про «це» намагалися не говорити, потім "це" було під забороною, а тепер в період бурхливої "сексуальної" революції про "це" вже страшно подумати.

читать далее»

Новини

SVM-Med - Пологи і гінекологія в Маямі

Медичний центр спеціалізується на акушерстві та гінекології. У спектр послуг також входять: урологія, мінімально-інвазивна хірургія, лазерна хірургія, ліпосакція і косметологія.

читать далее»
Комплексне обстеження у гінеколога !

Обстеження Пакет №1

Обстеження Пакет №2

Обстеження Пакет №3

Обстеження Пакет №4

Обстеження Пакет №5

читать далее»
Плазмоліфтінг

ПЛАЗМОЛІФТІНГ – омолодження за допомогою власних клітин Plasmolifting™ - це метод обробки крові, що дозволяє за допомогою біотехнологічного обладнання виділити з крові людини, який складається з тромбоцитів, білків, гормонів і вітамінів.

читать далее»
Медичний центр «ДАРИНА» ми завжди відкриті для Вас!

Раді повідомити, Вам що тепер Ви можете отримати консультацію лікаря, пройти необхідні обстеження можливо в новому центрі сімейної медицини «ДАРИНА» за адресою м.Київ, вул. Ломоносова, 58

читать далее»
наверх
© Все права защищены
© Медицинский центр "ДАРИНА" 2018,
Лицензия АГ№603942 от 12.12.2011г., выдана МОЗ Украины