Свежие публикации

Ви раптом помітили, що «давно знайома» родинка збільшилася в розмірах або видозмінилася іншим чином. Можливо, що вона запалилася, кровоточить, почервоніла або свербить

читать далее»

Інфекційні захворювання, що передаються статевим шляхом, існують з давніх часів. Спочатку про «це» намагалися не говорити, потім "це" було під забороною, а тепер в період бурхливої "сексуальної" революції про "це" вже страшно подумати.

читать далее»

ДЕРМАТОЛОГІЯ

Шкіра оберігає органи людини і внутрішні системи від зовнішнього середовища, хоча при всьому цьому вона сама потребує дбайливого догляду та уваги. Шкірний покрив кожен день піддається агресивній зовнішній дії та впливу інфекцій. - мікробів, грибків, вірусів . Це стає підставою захворювань шкіри - розвитку в ній аномальних змін. Проте шкіра не лише щит людини, бар'єр, який першим приймає на себе удар навколишнього середовища . Важливо розуміти, що саме шкіра є дзеркалом всього організму людини: охороняючи його від негативних впливів і мікробів, шкіра часто слугує зовнішнім відображенням патології внутрішніх органів, центральної нервової системи , ендокринної системи, важких системних хвороб, порушень адаптаційних механізмів організму та ін. Взаємозв'язок багатьох шкірних захворювань і захворювань внутрішніх органів очевидна. Тому хороший дерматолог зобов'язаний бути компетентним не лише в питаннях дерматології , але і в питаннях імунології, неврології, ендокринології, венерології, генетики. Професійні дерматологи МЦ «Дарина»!» підберуть для Вас найбільш ефективне лікування, враховуючи особливості Вашого організму. Серед найпониреніших захворювань шкіри виділяють шкірні бородавки, грибкові захворювання, екзему, псоріаз, вугрі (акне), різні дерматити, простий герпес . Фахівці медичного центру "Дарина" проводять всебічне обстеження і лікування різних шкірних захворювань.

ОБСТЕЖЕННЯ

Незважаючи на те, що шкіра є найдоступнішим людським органом, діагностика її хвороб значно ускладнена їх величезною різноманітністю. У першу чергу необхідний загальний огляд шкірних покровів, що дозволяє встановити перший попередній діагноз. У процесі огляду враховується загальний стан шкіри хворого, патологічні процеси шкіри, їх характер. Для підтвердження діагнозу зазвичай застосовуються додаткові методи дослідження, серед яких метод пошарового зіскоблювання, метод діаскопії і просвітлення, а також ряд лабораторних досліджень. Всі необхідні аналізи ви можете здати МЦ «Дарина»!

ПІДГОТОВКА ДО ОГЛЯДУ ЛІКАРЯ – ДЕРМАТОЛОГА

• Перед дослідженням категорично забороняється мити і протирати уражені ділянки шкіри будь-якими дезінфікуючими засобами;
• Протягом 48 годин перед прийомом на уражену ділянку не можна наносити лікарські препарати та мазі.
наверх
© Все права защищены
© Медицинский центр "ДАРИНА" 2018,
Лицензия АГ№603942 от 12.12.2011г., выдана МОЗ Украины