Свежие публикации

Ви раптом помітили, що «давно знайома» родинка збільшилася в розмірах або видозмінилася іншим чином. Можливо, що вона запалилася, кровоточить, почервоніла або свербить

читать далее»

Інфекційні захворювання, що передаються статевим шляхом, існують з давніх часів. Спочатку про «це» намагалися не говорити, потім "це" було під забороною, а тепер в період бурхливої "сексуальної" революції про "це" вже страшно подумати.

читать далее»

Апарат для лазерної епіляції LUMENIS LightSheer Desire

З унікальною технологією вакуумного посилення, що дозволяє позбутися від небажаного волосся безболісно. Час процедури зменшується за рахунок нової насадки, що має більше покриття ділянок шкіри.

Процедура лазерної епіляції на апараті LightSheer DESIRE унікальна і не має аналогів в Києві. Тільки завдяки епіляції LightSheer DESIR ви зможете максимально швидко і безболісно позбутися від небажаного волосся назавжди за 4-6 процедур.

Що таке LightSheer Desire


На сьогоднішній день існує велика кількість способів позбавлення від небажаного волосяного покриву на тілі. До них відносяться епіляція і депіляція різними методиками. Між ними існує велика різниця. Депіляція - це видалення волосся механічним шляхом без руйнування волосяної цибулини. Депіляція є тимчасовим видаленням волосся. Епіляція, в свою чергу, спрямована на руйнування волосяної цибулини за припиненням росту волосся назавжди. Епіляція забезпечує гладку і красиву шкіру.
Серед методів епіляції величезну нішу займає епіляція лазером, так як цей 

метод дозволяє видалити волосся назавжди за мінімальну кількість процедур. За один сеанс можна позбутися від волосків, що знаходяться у фазі росту. Однак в шкірі містяться волосяні цибулини, які знаходяться в стані спокою. Такі «сплячі» фолікули стають активні через 4-6 тижнів і процедуру епіляції необхідно повторювати. Зменшення кількості волосся ви помітите вже через 1-2 сеансу, волосся стане світліше і тонше. А кілька процедур дозволять назавжди позбутися небажаного волосся.
Лазери для епіляції відрізняються між собою довжиною хвилі, технологією охолодження шкіри і іншими параметрами, що суттєво впливають на легкість перенесення процедури і її результат. Процедура диодной лазерної епіляції на обладнанні LightSheer DESIRE не має аналогів Україні. Епіляція LightSheer DESIRE дозволить Вам позбутися від волосся за 6-8 процедур назавжди. Апарат для диодной лазерної епіляції LightSheer DESIRE відрізняється унікальною технологією посилення вакуумом і є еволюцією в області епіляції. Завдяки новій технології від компанії Lumenis, Ви станете володаркою або володарем красивою і гладкої шкіри безболісно і безпечно для Вашого здоров'я.

 

 

Переваги епіляції установкою
LUMENIS LightSheer Desire


Нетривалість
Лазер впливає на ділянки шкіри діаметром близько півтора сантиметрів, тому процедура проходить досить швидко. Для видалення гармата над верхньою губою знадобиться близько 5 хвилин, для зони бікіні - не більше півгодини. Найбільша площа - ноги - обробляється максимум за 30 хв ..
пролонгований ефект
Позитивний ефект помітний вже після першої процедури: активно зростаючі волосся швидко випадають, залишаються тільки світлі і Пушкова. Після проходження повного курсу, шкіра повністю звільняється від небажаної рослинності, залишається чистою і гладкою тривалий час.
Безпека
Лазерну епіляцію проводять сертифіковані лікарі з багаторічним досвідом роботи, регулярно підвищують свою кваліфікацію. Багаторічна практика показує відсутність врослих волосків, алергії, гіперемії та інших побічних явищ.
Універсальність
Безпека ІК-випромінювання для шкірних покривів дає можливість проводити процедуру на будь-яких ділянках: над верхньою губою, в пахвових западинах, на грудях, руках і ногах, в зоні бікіні

Підготовка до процедури

 

 • не засмагати за 2 тижні до епіляції;
 • Не втирати за 1 день до процедури в майбутній епіліруемой ділянку шкіри спиртовмісні кошти;
 • Не приймати антибіотики тетрациклінового ряду і медикаменти, які стосуються фторхіналонам за 2 тижні до епіляції;
 • за 3 тижні до лазерної епіляції виключити всі інші види епіляції, окрім гоління;
 • за 3-4 години до лазерної епіляції необхідно ретельно виголити майбутню зону епіляції.

Результати

Досягнення найкращого результату від диодной лазерної епіляції LightSheer DESIRE відбувається після проходження курсу з 4-6 процедур. Значне зменшення нових виросли волосків відзначається вже після другої процедури. Після проходження однієї процедури, відмінним результатом є зменшення кількості волосся на 30%. Кількість процедур для досягнення повного припинення росту волосся залежить від типу і кольору шкіри, кольору і структури волосся, а також від статі. Чоловікам потрібно більше сеансів через особливості їх гормонального статусу.
Проходячи процедуру лазерної епіляції LightSheer DESIRE необхідно дотримуватись певних рекомендацій. Волосся не можна видаляти кремом, електроепілятором, воском або висмикувати пінцетом протягом 2-х тижнів до процедури. За 3-4 години до епіляції, передбачуваний ділянку необхідно гладко виголити. 2-3 дня після процедури шкіру не можна протирати засобами в яких міститься спирт. Щоб чутлива шкіра не запалюються і не дратувалася, рекомендують використовувати декспантенол. Також не можна перебувати під впливом прямих сонячних променів без захисного крему (фактор захисту не менше 35) протягом 2-х тижнів після проходження лазерної епіляції.

Післяпроцедурний режим

 • після лазерної епіляції необхідно 2 тижні не засмагати;
 • протягом 3 днів не приймати гарячі ванни і не відвідувати сауни і лазні;
 • протягом 3 днів не втирати в зони епіляції спиртовмісні кошти;
 • протягом 3 днів не відвідувати басейни з хлорованою водою;
 • протягом 3 днів бажано вранці і ввечері наносити на зону епіляції спрей "Пантенол".

Протипоказання

 • Варто утриматися від лазерної епіляції доданими лазером в разі:
 • Вагітність і період лактації
 • Онкологічні захворювання
 • Наявність запалень і герпесу на шкірі в оброблюваної зоні
 • Цукровий діабет в стадії декомпенсації
 • Хронічні захворювання в стадії загострення
 • Варикоз
 • Надмірна кількість світлих і сивого волосся
 • Свіжий загар

Технологія LightSheer DESIRE підтверджена багатьма клінічними дослідженнями і визнана найбезпечнішою і потужною системою в лазерної епіляції.

наверх
© Все права защищены
© Медицинский центр "ДАРИНА" 2018,
Лицензия АГ№603942 от 12.12.2011г., выдана МОЗ Украины