Свежие публикации

Ви раптом помітили, що «давно знайома» родинка збільшилася в розмірах або видозмінилася іншим чином. Можливо, що вона запалилася, кровоточить, почервоніла або свербить

читать далее»

Інфекційні захворювання, що передаються статевим шляхом, існують з давніх часів. Спочатку про «це» намагалися не говорити, потім "це" було під забороною, а тепер в період бурхливої "сексуальної" революції про "це" вже страшно подумати.

читать далее»

Лікування за кордоном

Головною метою медичного центру «ДАРИНА» є допомога людям у збереженні та відновленні їх здоров'я. Саме це спонукало нас налагодити співпрацю з кращими закордонними медичними установами, які користуються заслужено високим авторитетом. Для кожного нашого пацієнта ми підбираємо індивідуальну програму відповідно до його стану здоров'я, враховуючи всі побажання.

Ми допоможемо Вам:

  • Спланувати програму перебування за кордоном
  • Розрахувати попередню вартість лікування після отримання запиту
  • Забронювати готель або зняти квартиру
  • Організувати лікарські консультації, стаціонарне та амбулаторне лікування

Наші партнери:

Лікарня MAZOVIA (Польща) пропонує діагностику та лікування урологічних, гінекологічних, проктологічних захворювань висококваліфікованою, комплексною командою, що складається з медичних фахівців-консультантів, медсестер, консультантів, щоб визначити особливі потреби кожного пацієнта. Лікарня використовує останні технології в лікуванні цього захворювання, пропонуючи інноваційні методи, які показали відмінні клінічні результати.

Для того, що б ми могли скласти для Вас програму перебування і лікування за кордоном, скористайтеся формою запиту.

Всю інформацію з питань організації лікування в лікарні MAZOVIA (Польща) Ви зможете дізнатися за телефонами: + 38 (044) 250-93-14, 250-93-12, 093-150-81-50, 095-898-53-93

наверх
© Все права защищены
© Медицинский центр "ДАРИНА" 2018,
Лицензия АГ№603942 от 12.12.2011г., выдана МОЗ Украины