Свежие публикации

Ви раптом помітили, що «давно знайома» родинка збільшилася в розмірах або видозмінилася іншим чином. Можливо, що вона запалилася, кровоточить, почервоніла або свербить

читать далее»

Інфекційні захворювання, що передаються статевим шляхом, існують з давніх часів. Спочатку про «це» намагалися не говорити, потім "це" було під забороною, а тепер в період бурхливої "сексуальної" революції про "це" вже страшно подумати.

читать далее»

Корисна інформація

Рак шкіри і меланома

Увага! рак шкіри і меланома !!! Ви раптом помітили, що «давно знайома» родинка збільшилася в розмірах або видозмінилася іншим чином. Можливо, що вона запалилася, кровоточить, почервоніла або свербить

читать далее»
Що повинен знати кожен чоловік!

Інфекційні захворювання, що передаються статевим шляхом, існують з давніх часів. Спочатку про «це» намагалися не говорити, потім "це" було під забороною, а тепер в період бурхливої ??"сексуальної" революції про "це" вже страшно подумати, до яких розмірів виросла епідемія інфекційних захворювань. Низька сексуальна культура, низький рівень життя і найстрашніше - поголовна безграмотність в області статевих інфекцій, привели до страшних наслідків, що загрожують серйозними проблемами нашого генофонду, нашому майбутньому поколінню, тобто нашим дітям.

читать далее»
Водні процедури для немовляти: 10 питань про купання новонародженого

Скоро перше купання? І, швидше за все, питань у молодих батьків все більше і більше: сподобаються дитині водні процедури, якою повинна бути температура води, як довго потрібно купати дитину, чи можна мочити йому вушка? Насправді боятися першого купання не потрібно. Адже діти завжди відчувають емоційну атмосферу, і, якщо мама відчуває занепокоєння, воно передається і малюкові. Відповіді на основні запитання, які цікавлять молодих батьків перед купанням дитини, в нашому огляді.

читать далее»
І знову в строю!

Практично кожен чоловік, досягаючи певного віку, зустрічається з проблемами з ерекцією. Зниження жорсткості статевого члена в збудженому стані є найбільшою сексуальною проблемою для чоловіків. Статистика свідчить, що в Україні еректильну дисфункцію в тій чи іншій мірі вираженості відчувають від двох до чотирьох мільйонів чоловіків.У кого-то це може бути викликано психологічним напруженням і перевтомою, у кого-то - зловживанням алкоголю. Якщо проблема не йде з часом, то, швидше за все причиною є саме еректильна дисфункція. Часто відбувається таким чином, що чоловіки мовчать про наявність проблеми, так як вважають її цілком природною для свого віку.

читать далее»
Остеопороз або 15 хвилин з двох років життя

Остеопороз ми часто сприймаємо як вікову хворобу або як долю людей похилого віку. А адже вже з 30 років запаси кальцію в кістках починають скорочуватися, до 50-ти можуть досягти критичного мінімуму, і якщо вчасно не вжити заходів, буде вже пізно. Остеопороз виліковний, але тільки на ранніх стадіях. Виявити його допомагає інноваційна технологія Sunlight Omnipath.

читать далее»
наверх
© Все права защищены
© Медицинский центр "ДАРИНА" 2018,
Лицензия АГ№603942 от 12.12.2011г., выдана МОЗ Украины