Свежие публикации

Ви раптом помітили, що «давно знайома» родинка збільшилася в розмірах або видозмінилася іншим чином. Можливо, що вона запалилася, кровоточить, почервоніла або свербить

читать далее»

Інфекційні захворювання, що передаються статевим шляхом, існують з давніх часів. Спочатку про «це» намагалися не говорити, потім "це" було під забороною, а тепер в період бурхливої "сексуальної" революції про "це" вже страшно подумати.

читать далее»

Діагностика

Своєчасна медична діагностика захворювань дає можливість виявити різні патології на ранній стадії їх розвитку, що значно збільшує шанси пацієнта на повне одужання.

Проведення лабораторної діагностики дозволить уточнити діагноз при широкому спектрі терапевтичних, алергологічних, ендокринних, гінекологічних, урологічних та інших захворювань.

Інформативним, нешкідливим і безболісним методом дослідження внутрішніх органів, суглобів і зв'язок є ультразвукове дослідження. Обстеження органів черевної порожнини і заочеревинного простору, малого тазу, серця, головного мозку, артерій та вен кінцівок, молочних і слинних залоз, плоду і плаценти дозволяє швидко визначити патологічний процес в організмі, визначити тактику лікування і проконтролювати її виконання.

Сучасне діагностичне обладнання і висококваліфікований персонал медичного центру «ДАРИНА» дозволяє швидко знайти причину будь-якого нездужання.

Якісна діагностика - основний шлях до здоров'я!

наверх
© Все права защищены
© Медицинский центр "ДАРИНА" 2018,
Лицензия АГ№603942 от 12.12.2011г., выдана МОЗ Украины