Свежие публикации

Ви раптом помітили, що «давно знайома» родинка збільшилася в розмірах або видозмінилася іншим чином. Можливо, що вона запалилася, кровоточить, почервоніла або свербить

читать далее»

Інфекційні захворювання, що передаються статевим шляхом, існують з давніх часів. Спочатку про «це» намагалися не говорити, потім "це" було під забороною, а тепер в період бурхливої "сексуальної" революції про "це" вже страшно подумати.

читать далее»

Персонал

Унікальний, творчий, що постійно розвивається колектив однодумців медичного центру «ДАРИНА» працює для досягнення найкращого результату в діагностиці, лікуванні та реабілітації пацієнтів.

Для роботи в медичному центрі ми залучаємо тільки кращих фахівців, які в своїй діяльності поєднують великий практичний досвід з новітніми досягненнями медицини. При підборі персоналу велике значення для нас має прагнення співробітників постійно підвищувати кваліфікацію, освоювати сучасні методики діагностики та лікування.

Ми пам'ятаємо давню істину, що лікувати треба причину, а не хворобу. У медичному центрі «ДАРИНА» працюють кандидати і доктори медичних наук, лікарі першої та вищої кваліфікаційних категорій. Стаж практичної роботи наших фахівців - від 9 до 20 років і більше.

наверх
© Все права защищены
© Медицинский центр "ДАРИНА" 2018,
Лицензия АГ№603942 от 12.12.2011г., выдана МОЗ Украины