Свежие публикации

Ви раптом помітили, що «давно знайома» родинка збільшилася в розмірах або видозмінилася іншим чином. Можливо, що вона запалилася, кровоточить, почервоніла або свербить

читать далее»

Інфекційні захворювання, що передаються статевим шляхом, існують з давніх часів. Спочатку про «це» намагалися не говорити, потім "це" було під забороною, а тепер в період бурхливої "сексуальної" революції про "це" вже страшно подумати.

читать далее»

Партнери

Зарубіжні партнери

Лікарня MAZOVIA

Лікарня MAZOVIA (Польща) пропонує діагностику і лікування урологічних, гінекологічних, проктологічних захворювань висококваліфікованою, комплексною командою, що складається з медичних фахівців-консультантів, медсестер, консультантів, щоб визначити особливі потреби кожного пацієнта. Лікарня використовує найновіші технології в лікуванні цього захворювання, пропонуючи інноваційні методи, які показали відмінні клінічні результати.

Українські Партнери

лабораторія НЕОЛАБ

Клініко-діагностична лабораторія «НЕОЛАБ» за час своєї роботи зарекомендувала себе як надійний партнер для клінік і медичних центрів міста Києва. Основною перевагою лабораторії є не тільки якісне проведення досліджень, а й максимально комфортні умови співпраці для корпоративних замовників, лікарів і пацієнтів.

СОС Сервіс Україна

Компанія «СОС Сервіс Україна» була заснована в 2002 році як спільний проект ВАТ СК «Скайд-вест», Голландською компанією ENI Ltd. і Урядом Королівства Нідерландів. В основі розвитку компанії лежить 25-річний досвід роботи на ринку надання послуг асистансу в Європі Голландської компанії Euro Meinders Service Ltd.

Напрямок діяльності компанії «СОС Сервіс Україна» - надання послуг асистансу, технічного асистансу, юридичного асистансу, медичного асистансу, аварійно-комісарскої служби юридичним та фізичним особам, як на території України, так і на території Європи.

Страхові компанії

ТАС

Страхова Група "ТАС" була заснована в 1998 році. Сьогодні компанія надійно входить в десятку лідерів страхового ринку України. СГ "ТАС" пропонує своїм клієнтам близько 100 страхових продуктів з 60 видів комплексних і спеціалізованих програм. Має ліцензії Держфінпослуг на здійснення 28 видів добровільного та обов'язкового страхування. Пріоритетні види діяльності: страхування наземного транспорту (КАСКО), ОСАГО, "Зелена карта", приватне і медичне страхування, страхування майна та різних видів відповідальності фізичних і юридичних осіб, страхування виїжджаючих за кордон та подорожуючих по Україні.

Країна

Страхова компанія «Країна» є публічним акціонерним товариством. Історія компанії починається з липня 1994 року зі створення СП «Страховий альянс «Меркурій-М ».

29 грудня 2004 компанія отримала нову назву - СК «Країна». У грудні 2009 року компанія відсвяткувала свій п'ятий ювілей з дня реєстрації ПАТ «СК «Країна».

Статутний фонд компанії становить 32,48 млн. Грн.

СК «Країна» є членом Національного Клубу Страхової Виплати, Моторного (Транспортного) Страхового Бюро України, учасником Добровільного об'єднання страховиків "Будівельний страховий пул".

На сьогоднішній день, регіональні дирекції СК «Країна» є в кожному обласному центрі України, а також у своїй мережі компанія налічує 45 центрів продажів.

ПРОВІДНА

ЗАТ "СК" ПРОВІДНА " (правонаступник ЗАТ" СК "ІФД Капітал Страхування") - універсальна страхова компанія, яка працює на страховому ринку України з 1995 року.

Місія компанії - покликана зберігати і піклуватися про добробут кожного жителя України, пропонуючи доступні, необхідні та якісні страхові продукти.

ЗАТ "СК" ПРОВІДНА "входить до Групи компаній" Росгосстрах ". "Росгосстрах" - найбільша за масштабами та територіальним охопленням російська страхова компанія з 87-річним досвідом роботи на ринку.

Іллічівське

Страхове товариство "Іллічівське" , яка працює на страховому ринку України з 2005 року.

Забезпечує високоякісне страхове обслуговування і створює комплексні нестандартні програми страхування під індивідуальні запити клієнтів, як для фізичних, так і для юридичних осіб.

Страхова компанія Універсальна

ПАТ «Страхова компанія« Універсальна» розпочало свою історію в 1991 році.

На сьогоднішній день СК «Універсальна» працює у всіх областях України та Автономній Республіці Крим і представлена ??більше 200 точками продажів по всій країні.

СК «Універсальна» пропонує своїм клієнтам 37 видів страхування, серед яких транспортне страхування, майнове страхування, особисте страхування, страхування життя.

СК «Універсальна» входить до складу холдингу «Універсальна інвестиційна група» (бренди «Галнафтогаз», «ОККО», «Хлібпром» та ін.)

СК «Універсальна» забезпечує клієнтів цілодобовою технічною, медичною та юридичною допомогою, надаючи послуги розгалуженій мережі врегулювання збитків, співпрацюючи з більш ніж 300 медичними установами по всій території України.

Сума щомісячних страхових виплат СК «Універсальна» становить близько 10 мільйонів гривень.

Альфа-Гарант

Страхова компанія «Альфа-Гарант» - сучасна компанія з бездоганною діловою репутацією, ефективною інвестиційною політикою, надійною системою перестрахування і значними власними фінансовими ресурсами.

Свою місію «Альфа-Гарант» бачить в максимально повному задоволенні потреб клієнтів у страховому захисті, підвищенні рівня довіри громадян до ринку страхових послуг, шляхом прозорого ведення бізнесу, виконання обов'язків Компанії, перед клієнтами і партнерами, чіткого менеджменту всіх процесів.

СК «Альфа-Гарант» входить в ТОП 30 українських страховиків за розміром активів, власного капіталу, страхових резервів, премій.

За даними рейтингового агентства «Експерт Україна» в 2007 році СК «Альфа-Гарант» отримала найвищий рейтинг на рівні «Ааа» та увійшла до підгрупи найбільш фінансово стійких компаній, яку «Експерт Україна» назвала «золотим фондом українського страхового ринку».

наверх
© Все права защищены
© Медицинский центр "ДАРИНА" 2018,
Лицензия АГ№603942 от 12.12.2011г., выдана МОЗ Украины