Свежие публикации

Ви раптом помітили, що «давно знайома» родинка збільшилася в розмірах або видозмінилася іншим чином. Можливо, що вона запалилася, кровоточить, почервоніла або свербить

читать далее»

Інфекційні захворювання, що передаються статевим шляхом, існують з давніх часів. Спочатку про «це» намагалися не говорити, потім "це" було під забороною, а тепер в період бурхливої "сексуальної" революції про "це" вже страшно подумати.

читать далее»

Інформація про медичний центр «Дарина»

Медицина це воістину найблагородніше зі всіх мистецтв. (Гіппократ)

Сучасне життя з кожним днем ??посилює свої вимоги до людини: все більше потрібно зусиль, щоб домогтися успіху, і все менше часу і сил залишається на себе.

Але це зовсім не означає, що власне здоров'я можна ігнорувати - адже тоді навряд чи вдасться повноцінно порадіти результатами своєї напруженої роботи. Значить, всі виникаючі медичні проблеми потрібно вирішувати, а ще краще - запобігати в максимально стислі терміни, і бажано - в комфортній обстановці. Чи це можливо? Ми впевнено відповідаємо: «Так»!

Медичний центр «ДАРИНА» надає Вам можливість консультацій, діагностики та лікування у висококваліфікованих фахівців, що мають багатий життєвий досвід і медичну практику в області акушерсько-гінекологічної, урологічної, дерматологічної, терапевтичної, неврологічної і допомоги. Професорів, кандидатів медичних наук, докторів вищої категорії з України і докторів-консультантів зі Швеції, Італії та Китаю.

Сучасне оснащення медичного центру «ДАРИНА» дозволяє комплексно підходити до медичної проблеми, проводити повний спектр заходів щодо попередження, діагностики та лікування різних захворювань. Центр оснащений новітнім медичним обладнанням в обсязі, необхідному для надання якісної медичної допомоги в амбулаторних умовах.

До ваших послуг:

  • Консультації фахівців і лікування гострих і хронічних захворювань
  • Профілактичні та оздоровчі програми
  • Інструментальна діагностика та лабораторні дослідження
  • Медична косметологія
  • Мануальна терапія, остеопатія, всі види масажу
  • Сімейна медицина

Медичний центр «ДАРИНА» сконцентрував діагностичний і лікувальний потенціал. Основним критерієм роботи медичного центру є індивідуальний підхід до кожного пацієнта. Колектив наших лікарів - єдина команда, головне завдання якої, зробити все можливе для одужання пацієнтів.

наверх
© Все права защищены
© Медицинский центр "ДАРИНА" 2018,
Лицензия АГ№603942 от 12.12.2011г., выдана МОЗ Украины